UASHMAMA to firma rodziny Marconi z siedzibą w Montecatini Terme w Toskanii

 

Emanuela, mama, jest inspiracją, na której opiera się marka. Dorastając w domu pełnym miłości i designu, narodziła się nazwa UASHMAMA. W rzeczywistości jest to hołd złożony matce oddanej rodzinie. Na całym świecie sklepy UASHMAMA zawierają i odzwierciedlają poświęcenie dla domu oraz jego nienaganny smak i miłość do szczegółów.

Marka powstała jako firma rodzinna w 2003 roku; teraz prowadzona jest przez cztery siostry – Chiarę, Giulię, Gemmę i Gaję.

Marco Marconi, założyciel firmy UASHMAMA postanowił zamienić z pozoru zwykły materiał papier w coś niezwykłego. Połączenie nowoczesnej technologii, toskańskiej rzemieślniczej tradycji i kreatywności zaowocowało powstaniem niezwykłych produktów z wytrzymałej impregnowanej celulozy – „AGGO original washable paper”. Dzięki procesowi produkcji podobnego do techniki garbowania skór, włókna celulozy nabierają trwałości i stają się odporne na działanie wody i w efekcie materiał przypomina skórę.

Wyjątkowość naszych produktów jest wynikiem pracy rzemieślniczej, która sprawia, że każdy element, który można znaleźć w naszym sklepie jest prawdziwy i autentyczny; ale jest jeszcze coś, co według mnie (jestem Chiara, najstarsza siostra), sprawia, że Uashmama jest specjalna”: fakt, że zespół, który pracuje w „Laboratorium” składa się z nas. Każdy produkt jest czymś, co pochodzi od nas samych.

 

Wartości firmy Uashmama:

 

NATURAL

SUSTAINABLE

AUTHENTIC

ETHICAL

TRANSPARENT

ORGANIC FIBERS

TRADITION

HONEST MAKER

MODERN & CLEAN